Skip links

JOBS

FR     CANDIDATURE SPONTANÉE

Rejoins notre équipe !

Faites partie de notre famille en constante expansion.

Envoyez un e-mail avec le sujet JOB à :
info@expertconstruct.be
Appelez le +32 465 50 70 63

RO     CANDIDATURĂ SPONTANĂ

Hai în echipa noastră !

Fii parte din familia noastră în continuă creștere.

Trimite un mail cu subiectul JOB la:
Sună la +32 465 50 70 63

RO    OFERTĂ DE JOB

Inginer în construcții civile

Căutăm inginer în construcții cu experiență sau fără.

Pozițiile de angajare sunt deschise atât pentru cei cu experiență cat și pentru cei care sunt la început de carieră.

Ce oferim:

  • cazare asigurată (contra cost).
  • costul deplasarii in Belgia.
  • dupa o perioada de proba de circa 3 luni se acorda contract de munca stabil.
  • retributie financiara de inceput (pentru cei fara experienta) 3.000€ net, pentru cei cu experiență se stabiliște in functie de prestatie/rezultat.
  • autoturism de serviciu.
  • carburant asigurat si pentru deplasari personale (pana in 500km lunar).
  • team building (activitati locale, vacanta schi etc).
  • integrare in familia AM Expert.

Responsabilitățile postului:

  • analizarea si intelegerea proiectelor.
  • verificarea, estimarea si implementarea resurselor materiale.
  • gestionarea resurselor umane.
  • asigurarea unei bune recepții a proiectelor ca timp si buget.
  • optimalizarea costurilor.

Cerințe:

  • cunostințe AutoCad minime.
  • experiență cu programele Excel, Word, Outlook.
  • spirit de echipă.
  • limba engleză nivel conversațional; franceza este un plus.
  • capacitate de analiză, adaptare și asumare a responsabilităților.

Ești interesat?

Muncitor în construcții civile

Căutăm muncitori în construcții cu calificare sau fără.
Posturi de munca pentru urmatoarele activitati:

Finisari interioare:

  • tencuieli umede la pereti
  • zugraveli, vopsitorii
  • placaje cu gresie, faianta, marmura
  • compartimentari sau tencuieli uscate cu gips-carton
  • tavane supendate din materiale usoare
  • pardoseli reci sau calde cu mozaic, respectiv parchet lemn sau —laminat
  • lambrisari cu diverse materiale
  • montat tamplarie lemn, PVC, alumini

Finisari exterioare:

  • encuieli umede cu materiale traditionale sau moderne
  • zugraveli sau vopsitorii
  • termoizolatii mecanizate cu spuma poliuteranica
  • tencuieli cu polistiren sau vata minerala
  • hidroizolatii cu membrane bituminoase
  • tinichigerie (protectie cu tabla la atice, termoizolatii)
  • pereti cortina
  • pardoseli antistatice
  • instalatii sanitare, termice
  • consolidari la fundatii si structuri de rezistenta

FR    OFFRE D’EMPLOI

Ingénieur en bâtiment

Nous recherchons un ingénieur en bâtiment avec ou sans expérience.

Les postes sont ouverts à la fois aux personnes expérimentées et à celles qui sont en début de carrière.

Ce que nous vous proposons :

  • hébergement fourni (payant).
  • après une période d’essai d’environ 3 mois, un contrat de travail stable est accordé.
  • rémunération financière de départ (pour les sans expérience) 3 000 € net, pour les expérimentés elle est déterminée en fonction de la performance/résultat.
  • voiture de société.
  • carburant également prévu pour les déplacements personnels (jusqu’à 500 km par mois).
  • team building (activités locales, vacances au ski, etc.).
  • intégration dans la famille AM ​​Expert.

Responsabilités du poste :

  • analyser et comprendre les projets.
  • vérification, estimation et mise en œuvre des ressources matérielles.
  • gestion des ressources humaines.
  • assurer une bonne réception des projets en termes de délais et de budget.
  • optimisation des coûts.

Conditions :

  • connaissance minimale d’AutoCAD.
  • expérience avec Excel, Word, Outlook.
  • esprit d’équipe.
  • anglais conversationnel; le néerlandais est un plus.
  • capacité d’analyse, d’adaptation et d’assumer des responsabilités.

Es tu intéressé ?